אורי רוזנשיין קרדיולוג התערבותי בכיר

מומחה קרדיולוגיה

מחפשים מומחה קרדיולוגיה? הגעתם אל המקום הנכון.

פרופסור אורי רוזנשיין הוא מומחה קרדיולוגיה מוביל בעל שם עולמי וניסיון של עשרות שנים בתחום. פרופסור רוזנשיין משמש כיום כמנהלה של המחלקה הקרדיולוגית ויחידת הצנתורים במרכז הרפואי בני ציון בחיפה. בנוסף הוא משמש כסגן הדיקאן בבית הספר לרפואה בטכניון וכן מבצע טיפולים מורכבים במסגרת בית החולים אסותא בתל אביב.

פרופסור רוזנשיין ביצע למעלה מעשרת אלפים צנתורי לב מורכבים ומסובכים, כולל צנתורים בזמן התקפי לב ותעוקה לא יציבה. כמו כן מבצע פרופסור רוזנשיין צנתורים בכלי דם של הכליה, המיועדים לטיפול ביתר לחץ דם ובכלי דם אחרים.

מומחה קרדיולוגיה עולמי

פרופסור רוזנשיין נחשב לחלוץ עולמי – ומוכר בתור מומחה קרדיולוגיה גם בכל מה שקשור לשימוש בטכנולוגיות חדישות, שפיתח ורשם כפטנט עולמי. הוא פרסם יותר ממאה מאמרים מקצועיים בספרות המדעית היוקרתית ביותר והרצה מאות פעמים ברחבי העולם בכנסים שונים. בנוסף, הוא מקדם יוזמות חדשניות שונות – כמו למשל שילוב של טיפולי רפואה משלימה בהכנה ובהתאוששות לצנתור – לצורך הרגעת החולים.

השכלתו של פרופסור רוזנשיין נרכשה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב, שם השלים את ההתמחות בקרדיולוגיה בהצטיינות. לאחר מכן הוא למד באוניברסיטת קולומביה בניו יורק, שם התמחה בצנתור, ולאחר מכן באוניברסיטת מישיגן, בה ביצע התמחות של קרדיולוגיה התערבותית. במרוצת השנים הוא עבד גם בבית החולים איכילוב ושימש כמזכיר כללי באיגוד הישראלי לקרדיולוגיה.

הכרה יוצאת דופן בתור מומחה קרדיולוגיה קיבל פרופסור רוזנשיין כאשר נכלל למעלה מעשר פעמים ברשימת הרופאים הכי טובים של עיתון מעריב, תחת הקטגוריה: קרדיולוגיה פולשנית. אם יש לכם שאלות ואתם מחפשים מידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס שבאתר.

Posted in כללי and tagged , .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>