בחירת מצנתר – חשוב לדעת

בעיות לב הן תופעה שכיחה מאוד. בכל שנה לוקים יותר ויותר אנשים במחלות לב, שגורמות במקרים רבים מאוד לתמותה. טיפול בזמן הנכון על ידי קרדיולוג מומחה יכול לטפל בבעיה – ואף להציל חיים.

רופאים המתמחים בקרדיולוגיה מטפלים בשלל בעיות שונות הקשורות ללב – וכיום עומדים לרשותם כלים מתקדמים מאוד. אם לפני שנים לא רבות עדיין טופלו חסימות והיצרויות של עורקי הלב בעיקר באמצעות ניתוח מעקפים, הרי שכיום ניתן במקרים רבים למבצע הליך הנקרא צנתור, טיפול שנועד להרחיב את עורקי הלב שנחסמו או שהוצרו בשל טרשת עורקים.

מצנתר מומלץ – פרופ' אורי רוזנשיין

לאור רגישות הטיפול וחשיבותו הרבה, ישנה חשיבות בבחירת של מצנתר מומלץ,  בעל ידע עדכני, ניסיון ומקצועיות. פרופ' אורי רוזנשיין הוא מומחה בצנתורי לב, המשמש כמנהל המחלקה הקרדיולוגית ויחידת הצנתורים במרכז הרפואי בני ציון שבחיפה. הוא התחיל את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל אביב, השלים בהצטיינות ההתמחות בקרדיולוגיה, ולאחר מכן התמחה בצנתור באוניברסיטת "קולומביה" בניו יורק ובקרדיולוגיה התערבותית באוניברסיטת "מישיגן".

פרופ' רוזנשיין הוא מצנתר מומלץ בעל ניסיון רב בתחום. הוא ביצע יותר מ-10,000 צנתורי לב, כולל צנתורים מורכבים ומסובכים כמו למשל צנתורים בזמן התקפי לב ותעוקה לא יציבה ועוד. פרופ' רוזנשיין אף נכלל פעמים רבות ברשימת "הכי טובים" של עיתון "מעריב", בקטיגוריה "קרדיולוגיה פולשנית" –  רשימה המציגה קרדיולוגים מומלצים על פי מוניטין, ידע, הצלחה ומקצועיות. פרופ' רוזנשיין נחשב כחלוץ בתחום הקרדיולוגיה בזכות שלל טכנולוגיות חדשניות שפיתח הרשומות כפטנט עולמי – פרסם מאמרים מקצועיים רבים בספרות מדעית, ומעביר הרצאות בנושא ברחבי העולם.

בעבר שימש פרופ' רוזנשיין כרופא בכיר במערך הצנתורים בבית החולים איכילוב בתל אביב – ואף כיהן כמזכיר הכללי של האיגוד הישראלי לקרדיולוגיה התערבותית. כיום, הוא מטפל במרכז הרפואי בני ציון, פרופ' רוזנשיין משמש כסגן דיקאן בית הספר לרפואה בטכניון, וכמו כן גם מבצע טיפולים במסגרת "אסותא".  פרופ' רוזנשיין הוא עמית של הקולג' האמריקאי לקרדיולוגי, האיגוד האירופאי לקרדיולוגיה והחברה לצינתורים והתערבויות.

Posted in כללי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>